+421 948 510 574

bratislava@meblik.sk

Facebook
Meblika MEBLIK NABYTOK.SKInformácieStyling tipy

Tipy

Mládežnícky nábytok do podkrovia

Steny so sklonom výrazne znižujú využiteľný priestor. Preto je ťažšie usporiadať funkčný interiér, a napriek tomu detská izba musí skombinovať niekoľko zón - hraciu, relaxačnú,na učenie a každá z nich potrebuje priestor. Izby v podkroví vyžadujú oveľa väčší...

Čítajte viac...

Šatníkové skrine do izby pre mládež

Šatníkové skrine do izby pre mládež Pri usporiadaní interiérov, ktoré nám majú slúžiť dlhé roky, vzniká veľa otázok. Kde umiestniť posteľ, ako nezacloniť okná, ako zvládnuť priestor, aký nábytok najlepšie vybrať, že všetko v miestnosti má svoje miesto ... Aby bolo možné jednoduchšie prijímať rozhodnutia, prezentujeme naše návrhy na jednom z najpotrebnejších nábytkov.

Čítajte viac...

Skrine pre detskú izbu

Skrine pre detskú izbu Povinné vybavenie pre každú detskú izbu sú šatníkové skrine. Bez nich by udržiavanie poriadku bolo prakticky nemožné kvôli množstvu oblečenia, spoločenských hier, talismanov a ďalších vecí, ktoré potrebujú  úložný priestor.
Čím menší je priestor, tým ťažšie je vybrať šatníkovú skriňu. Ak chceme ušetriť priestor v miestnosti, je lepšie ak si nevyberieme štandardné skrine, vyberte si len rohové skrine alebo zasúvacie skrine.

Čítajte viac...

Detský kútik

Detský kútik Ak chcete privítať nového člena rodiny, musíte byť pripravení. Máme  špeciálne ponuky pre tých najmenších - od postele, šatníka až po príslušenstvo.

Čítajte viac...

Małá miestnosť [typy, inšpirácie]

Małá miestnosť [typy, inšpirácie] Pri organizovaní interiérov je priestorová oblasť najdôležitejším problémom. Najprv a predovšetkým ovplyvňuje usporiadanie nábytku. Ak je miestnosť malá, treba porozmýšľať ako ju funkčne zariadiadiť.

Čítajte viac...

Go top