Vkus tínedžerov sa mení tak rýchlo, že je ťažké držať s nimi krok. Ak si vyberiete nábytok pre tínedžerov bez vzorov na čele, môžete meniť interiér doplnkami podľa rastúcich záujmov vášho dieťaťa bez toho, aby ste museli vyberať ďalší nový kus nábytku.

Nábytok pre mladých ponúka paletu štýlov a možností na vytvorenie jedinečného interiéru pre tínedžerov. Vieme, že to nie je len miesto na spanie, ale aj na štúdium, trávenie času s priateľmi a predovšetkým na vyjadrenie sa. Pre priaznivcov moderného minimalizmu máme nábytok s hladkými čielkami a elegantnými povrchovými úpravami. Pre tých, ktorí milujú farby, ponúkame nábytok s rôznymi vzormi na vyjadrenie individuality.

Kolekcie Frame sú kombináciou elegancie a jemnosti. Majú hladké čelá, ktoré im dodávajú minimalistický, moderný vzhľad. V kombinácii s gravírovanými detailmi na bočných stranách dodávajú nábytku jedinečný charakter a výnimočnú triedu. Zdôrazňujú dôraz na detail a slúžia ako dekorácia vášho interiéru. Sú vynikajúcou voľbou pre tých, ktorí vytvárajú interiéry spájajúce jednoduchosť a eleganciu.

MODE = neobmedzené možnosti interiérového dizajnu! Modulárny nábytok vďaka širokej škále komponentov a rôznym rozmerom umožňuje vytvárať individuálne usporiadanie interiéru. Splnia vaše očakávania najmä z hľadiska funkčnosti vytvorením praktických priestorov na ukladanie, štúdium, prácu alebo spánok. Sú ideálne do izby pre mladých, obývačky, spálne alebo kancelárie.

Krása, jednoduchosť a nadčasovosť. Táto línia je inšpirovaná tradíciami škandinávskeho dizajnu, ktoré si ceníme pre ich pozitívnu energiu a prirodzenosť. V kolekciách Scandi sa nábytok vyznačuje minimalistickým dizajnom, jasnými farbami a prírodnými materiálmi. Vďaka tejto kombinácii sú nielen estetické, ale aj harmonické v každom interiéri.

ReStyle je návrat k estetike inšpirovanej tradičnými interiérmi. V kolekciách sa spája klasický štýl s osvieženým vzhľadom a modernou kvalitou. Uplatnia sa v dievčenskej izbe, obývačke rodičov, spálni alebo dokonca v kancelárii. Výrazné vzory, ozdoby a dôkladné povrchové úpravy... Vďaka nim každý kus nábytku z radu ReStyle vytvorí vo vašej domácnosti alebo kancelárii jedinečnú atmosféru.

Detský priestor by mal byť navrhnutý s ohľadom na bezpečnosť a pohodlie najmladších členov rodiny, kde sa budú pokojne rozvíjať. Vytvorenie jedinečnej detskej izby je fantastický zážitok. Vyberte si detský nábytok Meblik a vytvorte interiér plný kúziel a farieb podľa snov vášho dieťaťa.

Objavte očarujúci nábytok v tvare domčeka v najnovšej kolekcii Kids Home. Nájdite dokonalé riešenia pre detskú izbu, ktoré spájajú bezpečnosť a jedinečný dizajn. Vytvorte pre svoje dieťa čarovný priestor výberom nábytku v tvare domčeka, ktorý dodá šarm každému detskému interiéru!