7x prečo Meblik

Naše výrobky sa vyznačujú:

  • zaokrúhlenými hranami detského nábytku, 
  • vodnými lak renomovanej spoločnosti Sherwin Williams, 
  • vytvrdené UV žiarením čelá, 
  • kovania značky BLUM, na ktoré sa vzťahuje celoživotná zárky, vybavené systémom tichého uzavierania, 
  • pásky, ktoré slúžia na upevňovanie nábytku k stene

Každý kus nábytku sme navrhli tak, aby bol bezpečný pre deti! Navyše naše výrobky kontrolujeme sami. Spoločnosť Meblik bola založená rodičmi malých špuntov, ktorí k dnešnému dňu dávajú prvé miesto ich bezpečnosti. Každý kus nábytku je vytvorený s veľkou starostlivosťou a dbanlivosťou aj o najmenšie detaily. Bol tiež prekúmaný z hľadiska bezpečnosti a zodpovedá prísnym normom, ktoré Európska únia stanovila pre výrobky pre deti. 

Väčšina našieho nábytku ma bezpečnostné certifikáty TÜV Rheinland Poľsko. Toto znamená, že prešli dlhými a detailnymi skúškami. Ich pozitívne výsledky svedčia o kvalite nami vytváraných výrobkov a splnení presných bezpečnostných požiadaviek. Navyše naše výrobky získali od TÜV Rheinland značku zhody Test+Monitoring, ktorý znamená, že pozitívne prešli auditom výroby. V rámci tohto boli kontrolované o.i.:

  • technológia výroby,
  • používané zariadenia a prístroje,
  • organizácia výroby,
  • kvalifikácie osôb, ktoré sa zúčastňujú výrobného procesu a kontroly kvality,
  • registrácia reklamácií a prijatých v súvislosti s nimi činností.

Toto je záruka zachovania opakovateľnosti procesu výroby nábytku a jeho stability! 

V naše ponuke je takmer 50 kolekcií pre deti a mládež! Každá z nich je iná a vyznačuje sa unikátnym hlavným motívom. Spoločne vytvárame zároveň rozpravkové, ako aj veľmi realistické vzory. Detské kolekcie vznikajú pre deti, ktoré všetkými zmyslami objavujú svet.

Vedenie prštekmi po prehĺbeniach na čelách podporuje psychický a pohybový vývoj ako aj zaujímavé vzory a farebné aplikácie umožňujä vyvinúť kreativitu a uľahčujú spoznávanie farieb a tvarov. Gravírovanie ukazané na mládežníckom nábytku má za cieľ doplniť a vyzdobiť interiéry aj najnáročnejších príjemcov. 

     

 

Všetky sú vytvorené s najväčšou starostlivosťou, a ich dizajn je vždy prispôsobený štýlu kolekcie. Na jednej strane sú šaty a kvety, na druhej postava futbalistu a autá pre rely... Nájde sa niečo tak pre dievčatá, ako aj chlapcov!

V súčasnosti je štandardná doba dodania od 5 do 7 týždňov. Ak máte ďalšie otázky, kontaktujte prosím náš obchod telefonicky alebo e-mailom.

 

Každodenné používanie nábytku deťmi vytvára obrovské  požiadavky. Musia byť nielen trvanlivé, ale aj bezpečné. Preto tiež pre výrobky montované naším profesionálnym tímom ponúkame až 5-ročnú záruku, ktorá sa vzťahuje na vady týkajúce sa materiálov a vykonania.

Predtým ako nábytok bude vo Vašom domu, musia prejsť komplikovaným procesom vytvárania. V samotnej továrni pravuje na vytvorení jednej skrine až 48 osôb!

Pritom využívame najmodernejšie technológie, najkvalitnejšie materiály a pokročilé stroje. Sú obsluhované len kvalifikovanými a kompetentnými zamestnancami. Vďaka tomu sme oceňovaní nielen v Európe, ale aj po celom svete! Zaručujeme Premium kvalitu za atraktívne ceny a výhodné zľavy. Z resztą... Presvedčte sa sami!

Začalo sa od dvoch priateľov 2006, ktorí so záľubou vytvárali inovačné riešenie vo svete nábytku. Všetko po to, aby pridať skriniam, komodám a posteliam neopakovateľnú povahu, ktorá rozveselí detské izby. Dnes Meblik zamestnáva takmer 300 zamestnancov v celej krajine a mimo krajinu získavajúc ďaľšie trhy po celom svete. Riadiac sa pravidlom, že dobro je jediná vec, ktorá sa násobí, keď sa ju delí, angažovali sme sa v spoločenskú činnosť. 

Od roku 2008 konáme spoločne s Polskou humanitárnou akciou. Hradili sme výstavbu studní v Južnom Sudáne, vďaka ktorým sa významne zvýšila úroveň života obyvateľov Bor a Kuerdiek. Spolupracujeme s nadáciami "Piękne Anioły", "Mam marzenie", "SOS Wioski Dziecięce", s ktorými sme rekonštruovali iby potrebujúcich deti. Vytvárame aj zábavné zóny pre deti o.i. vo Varšave, Toruni, Rzeszowe aj Wiśle Wielkiej.

Náš úspech je vytvorený z viacerych článkov. Dodávatelia, zamestnanci, Zákazníci a Vaše názory sa prevádzajú do kvality výrobkov a ponúkaných služieb. Toto je len začiatok našej cesty, máme ešte veľa nápadov a energie pre konanie. Tak ideme na to!