+421 948 510 574

bratislava@meblik.sk

Facebook
Meblika MEBLIK NABYTOK.SKPrečo Meblik?

Prečo Meblik?

Iba Meblik má unikátnu trojrozmernú technológiu gravírovania rôznych tvarov na čelných stranách nábytku, s ktorou ožívajú jemné vzory.

Vodné farby

V záujeme starostlivosti o našich najmenších zákazníkov a životné prostredie – ako jediný výrobca nábytku pre deti – používame ekologickú technológiu maľovania vodnými farbami.

Najvyššia kvalita

Meblik získal certifikát bezpečnosti potvrdzujúci zhodu nábytku s normami EÚ. To znamená, že všetky výrobky Meblik sú úplne bezpečné a plne v súlade s požiadavkami, ktoré sú stanovené na výrobky pre deti. Nábytok, materiály a diely, z ktorých boli vyrobené , musia byť prísne kontrolované a musia spĺňa prísne normy bezpečnosti a kvality. Čítajte viac...

 

Ekológia

Všetok nábytok bol preskúmaný v Poznani v ´´Pracowni badaň I Atestacji Mebli katedry Meblarstwa Akademii Rolniczej´´. Kritéria v oblasti odolností, účinností a tvrdostí splňujú požiadavky európskych noriem.

Čítajte viac...

Montáž + 5-ročná záruka

Ak si v Mebliku objednáte dopravu a montáž, poskytneme Vám až 5-ročnú záruku na nábytok. Naši odborní montážnici Vám nábytok dovezú, zmontujú a poradia.

Čítajte viac...

Go top